Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

ПОДІЇ

 

Реабілітаційно-спортивний збір осіб з інвалідністю з вадами зору

15:02 18.03.2015

Дякуючи Національному комітету спорту інвалідів України, Українському центру з фізичної культури спорту інвалідів "Інваспорт", Спортивній федерації незрячих України з 24 лютого по 9 березня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру відбувся реабілітаційно-спортивний збір інвалідів зору (РСЗ).

Основною метою проведення збору було визначено інтеграція людей з інвалідністю у суспільство із застосуванням засобів фізичної культури і спорту, набуття ними розширеного рухового досвіду, підвищення їх рухової активності, юридично-правової освіченості з можливістю подальшої реалізації в житті.

В проведеному РСЗ взяли участь 20 реабілітантів осіб з інвалідністю (13 з повною та 7 з частковою втратою зору) з 12 областей України: Харківська, Херсонська, Одеська, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Київська, Житомирська, Волинська, Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська.

Протягом 14 днів було виконано величезну програму РСЗ - ранкова гімнастика, тренажерний зал, легка атлетика, орієнтування у просторі, соціально-психологічні та юридично-правові тренінги і культурно-масові заходи. Крім зазначених дисциплін основними стали освоєння бігових та гірських лиж. Для освоєння даної дисципліни працівниками Західного центру була створена та облаштована спеціальна траса для лижників-початківців з інвалідністю по зору. Щоденно учасники РСЗ мали можливість здобувати навички ходіння на лижах. Незабутньою подією для учасників РСЗ став підйом на канатній дорозі. Також учасники збору мали унікальну можливість спробувати свої сили у стрільбі з спеціального обладнання для спортсменів біатлоністів.

Саме завдяки проведенню таких реабілітаційних зборів люди з інвалідністю по зору мають можливість подальшої адаптації та інтеграції в соціум.

Всі учасники РСЗ висловили щиру подяку керівництву та працівникам Західного центру за підтримку та гостинний прийом.

 

  

  


Представниця Львівщини Наталія Полюга – триразова чемпіонка України з лижних перегонів серед спортсменів з інвалідністю!

14:57 18.03.2015

У період з 3 до 10 березня 2015 року в Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, що в селі Яворів Турківського району, відбувся чемпіонат України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Андрій Нестеренко (м. Харків).

Львівську область на національній першості представляли троє спортсменів, які змагалися на спеціальних бобах, зокрема: Наталія Полюга (м. Самбір), Володимир Турко (с. Тарнавиця, Яворівського району) та Роман Гуменюк(с. Куровичі, Золочівського району).

Вкрай успішно на цих змаганнях дебютувала Наталія Полюга (клас LW 10-12), яка виборола три золоті нагороди у лижних перегонах (вільному класі, класичному класі та спринті)!

Вітаємо самбірчанку Наталію Полюгу та її тренера Ігора Занька з перемогою на чемпіонаті України та бажаємо подальших спортивних успіхів!