Західний реабілітаційно – спортивний центр НКСІУ об’єднує серця.   - Західний реабілітаційно - спортивний центр

 

 

Західний реабілітаційно – спортивний центр НКСІУ об’єднує серця.

 

 


   Чи знаєте ви, як спорт об’єднує серця? У Західному реабілітаційно – спортивному центрі НКСІУ ви можете не тільки покращити свій фізичний стан, а й відчути всі барви душевних переживань. Багато сердець об’єдналися відвідуючи фізкультурно – спортивні табори та спортивні збори.

   За роки існування Західного центру утворилося дуже багато сімейних пар, які щасливо продовжують вже власні дерева життя.

   Й 2016 рік був не виключенням – саме в нашому центрі зародилася маленька, але щаслива історія кохання. Відбулося це під час проведення на базі Західного центру фізкультурно – спортивного табору Луганською областю.

   В це важко повірити, але саме супроводжуючі групи - Можаєва Надія та інструктор Ганусенко Олексій відчули потяг сердець одне до одного.

   На той час Надія працювала в Луганському регіональному обласному центрі «Інваспорт» провідним фахівцем. Олексій - тренером з плавання в ДЮСШ для людей з інвалідністю.

   В Західному центрі відбулась їхня перша зустріч. На початку майбутні закохані прискіпливо придивлялись один до одного, а згодом усі відчули, що між хлопцем і дівчиною спалахнули яскраві почуття, від яких неможливо було відірвати поглядів.

   Спорт об’єднує серця!

   Олексій запропонував Надії ранкові пробіжки, допомагав займатися в додатковий час в тренажерній залі.

   В останній день табору пара вирішила зустрічати світанок на горі Щавинка, який став світанком їхніх відносин. Саме цей ранок став найромантичнішим моментом зародження стосунків. Саме з цього дня їхні серця заповнені коханням, яке палає і до сьогодні.

   Закінчився табір, закінчились романтичні вечори, подумаєте ви. Ні, помиляєтесь, кохання не знає меж - спілкування закоханих продовжилося у соціальних мережах.

   А невдовзі Олексій та Надія вирішили поїхати у Чернігів на три дні. Організували екстремальний відпочинок з ночівлями в палатках, стрибками з парашутом та іншими подіями, які були їм до душі.

   Історія кохання, що бере початок у Західному реабілітаційно – спортивному центрі НКСІУ, продовжується - в серпні цього ж 2016 року пара привезла з Луганської області іншу групу на фізкультурно – спортивний табір.

   Взимку 2017 року закохані знову приїхали до Центру, що об’єднує серця, кататися на гірських лижах.

   Думаєте вигадки? Ні! Надія та Олексій живуть разом, і ми сподіваємося, що ця любов, яка зародилася між ними в нашому Центрі, буде вічною!

Коментарі відвідувачів

 

Додати коментар